Diyot lazer epilasyon kaç seansta tamamlanır

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Eylül35 tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Eylül35

Eylül35 Yeni Üye www.pembeoje.com

Bacak bölgesine diyot lazer epilasyon yaptırmak istiyorum fakat kaç seansta uygulama tamamlanıyor bilmiyorum, yardımcı olurmusunuz ?

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Diode lazer 810 nm dalga boyundaki lazere verilen isimdir. Başlığı cilde temas eder. Ayrı bir Soğutma sistemi yoktur. Cilde temas ettiği için o bölgenin işlem öncesi jiletlenmesi gerekir. Cihazın başlığı ile cilt arasında jel olur.
    Bacak bölgesindeki kıllar eğer ki ince ve açık renkli ise diode lazer kullanılabilir ancak kıllar koyu renkli ise ve hele ki kalın ise , cilt de açık ton da ise orada alexandrite sistemi daha hızlı ve etkili yol alır.

3. Ajda

Ajda Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim bacaklarımdaki kıllar koyu renkte ve sert sert çıkıyorlar ben ergenlik döneminde cahillik mi tecrübesizlik mi dersiniz bilmiyorum bacaklarımda jilet kullanmıştım ve sonrasında zamanla ağda çeşitleri epilasyon aleti kullandım ama kalıcı bir çözüm bulamadım yazınızı gördüm lazer yaptırmayı düşünüyorum ve görüyorumki lazerinde çeşitleri var ve ben çok zor durumdayım bana ne tavsiye edersiniz ve lazer epilasyon hakkında ve fiyatları hakkında bilgi vermeniz mümkün mü.?

4. DR. Mehmet Akgün

Ajda hanım merhabalar, Size özel daha spesifik bilgi için lütfen telefon ile arayın uzmanlarım size çok daha detaylı bilgi versin. (0544 425 23 41 / 0312 425 23 41 ) Ben buradan kabaca olayı özetleyeyim benzer sorunu olanlara da klavuzluk eder en azından. Kıl rengi koyu ise bu bir avantajdır. Sert ise bu da avantajdır. Demek ki kalın kıl yapınız var. Esmer tenli de değilseniz harika. Lazer epilasyon için ideal durum demektir. Bu durumda en ideal lazer seçimi alexandrite lazer görünüyor. Alexandrite lazer için ideal yapıya sahip görünüyorsunuz. Alexandrite lazerin diğerlerinden farkı, daha hızlı oluşu ( bacak bunda 30-40 dakika sürer, Nd-YAG da 120 dakika mesela) , uzaktan atış yapar - jel kullanılmaz-jiletleme yapılmaz ( Diode lazer de jel vardır, jiletleme yapılmak zorundadır, cilde temas vardır, hijyenik olmayan yerlerde cilt hastalıklarının bulaşması açısından dikkatli olmak gerekir).
    Daha detaylı bilgi arzu edenler yukarıdaki telefonları arayabilir veya benim önceki yazılarıma göz atabilirler. Çok daha Detaylı anlattım ilgili başlıkta.

5. Başak99

Başak99 Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim bacaklarımda kıl dönmesi sorunu var çok şey denedim lazer epilasyon hariç çare bulamadım 2 ay ağda denedim sonra ağda bantları uyguladım son çağre epilasyon aleti aldı philips marka 8,9 aydır epilasyon yapıyorum ama tüyler çıkarken batık oluyor ve bacaklarım çok kötü gözüküyor lazer epilasyon yaptırsam kalıcı bir çözüm olurmu kaç seansta netice alırım yardımcı olursanız sevinirim.

6. DR. Mehmet Akgün

Batıklar için günümüzde en etkili çözüm zaten alexandrite lazer epilasyon olur. Bacak bölgesinin istatistiklere göre 6 seansda % 83 ü lazer epilasyon sonrası kalıcı olarak gitmiş olur. Kısaca günümüz teknolojisinde zaten sizin sorunuzun çözümü alexandrite lazer ile epilasyon yaptırmakta. Yaptırdığınız cihaz kaliteli, uygulayıcı deneyimli olursa bir de temiz bir klinik ortamında yapılırsa sonuç alırsınız.

Sayfayı Paylaş