CİLT LEKELERİNİZ ARTIK SORUN DEĞİL

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve Nurdan tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Nurdan

Nurdan Yeni Üye www.pembeoje.com

Sürekli sorun olan aynaya her baktığımızda canımızı sıkan cilt lekeleri artık sorun olmaktan çıkıyor 4 haftada yüzünüzü güldürecek. etkili bir çözüm nedir bu etkili cilt serumu nasıl ve ne kadar sürede etki eder.

Clinique Even Better leke serumuyla inatçı koyu lekelerin görünümünde bile 4 haftadan az zamanda iyileşme görebilirsiniz.

Geçtiğimiz gün yine yeni bir ürün lansmanındayım. Kozmetik dünyasındaki gelişmelere yetişmek zor... Hergün bir gelişme, bir yenilik oluyor. O yüzden çok büyük vaatlerle satılan ürünlere karşı uzun zamandır şüpheyle bakıyorum, hatta kayıtsız davranıyorum. Aslında davranıyordum dersek daha doğru olur çünkü 3 gün önce herşey değişti!

Bahsedeceğim yeni ürün Clinique markasına ait. Ürünün özelliklerine geçmeden önce belirtmem gerekir ki, özelliklerinden, anlatılardan ve klinik olarak yapılan araştırma sonuçlarına dayalı ürünün performansından çok fazla etkilendim ve hediye edilen serumu hemen kullanmaya başladım. Uzun zamandır bu kadar inandığım bir cilt bakım ürünü olmamıştı, ne yalan söyleyeyim. Yakında sizlerle elde ettiğim sonucu da paylaşacağım.
    Peki, bu ürün ne yapıyor? Farkı nedir?

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector Koyu Leke Serumu
    Sektörde ilk kez, prestijli bir kozmetik markası cilt rengi eşitleme konusunda reçeteli bir içerik kadar etkili sonuçlar veren bir ürün lanse ediyor.

Bu yeni bakım serumu koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel zararları ve akne lekelerinin izlerini gözle görülür şekilde azaltırken, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümü de açığa çıkarıyor. Klinik testler, Even Better Clinical Dark Spot Corrector’ın sektörde altın standartı temsil eden reçeteli içerikle karşılaştırıldığında 4, 8 ve 12 haftada, cilt rengini eşitlemede bu içerik kadar etkili olduğunu ispatlamış.

Even Better Clinical Dark Spot Corrector, 12 hafta sonunda cilt renginde %53 düzelme sağlıyor.

Reçeteli bir ürün kadar etkili
    Ürünün bir diğer farkı da, diğer leke giderici ürünleri kullanamayacak kadar narin ciltler için hassas ve tahrişe neden olmayan bir bakım alternatifi sunması. Artık kadınlar, reçeteli bir ürün kadar etkili sonuçları kendi evlerinde görme şansına sahipler.

2. Venüs

Venüs Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben doğal yöntemleri daha çok seviyorum.

Sayfayı Paylaş