Çene Eklemi Bozukluğu Tedavisi Yaptıranlar?

Konusu 'Çene Estetiği' forumundadır ve Hazan-34 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Hazan-34

Hazan-34 Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Selam arkadaşlar,
    Çene eklemi bozukluğu için tedaviye başlayacağım sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istedim.
    İstanbul anadolu yak. devlet hastanelerinde çene cerrahı bulamadım. Özel bi hastaneye gittim. Eklem bozukluğu için 10 günlük kas gevşetici ve ağrı kesici ile başlayalım. Daha sonra iğne ile tedaviye geçelim dedi. İğneyi araştırdım baya zor bişey. Serumfizyolojik verip bi taraftan diğer taraftan temizliyorlarmış. Son olarak ozon tedavisi öneririm dedi ki para tuzağı diye düşündüm. Plastik cerrah bi tanıdık ozon tedavisi olmadığını söyledi yine bi tanıdık vesilesi ile nişantaşında bi profa gideceğim....

Neyse uzattım benim asıl sorum şu ; tedavi olup sonuç alanlar, neler yaşadıklarını paylaşabilirler mi? Şimdiden teşekkür ederim.

2. leylili

leylili Yeni Üye www.pembeoje.com

Gelişen tıp yöntemleri ve teknolojik tıbbi cihazlar yöntemiyle artık bir çok hastalığın tedavisi mümkün olduğu gibi çeşitlli alternatif tedavi yöntemleride mevcut. Ozon tedavisi de bu alternatiflerin içerisinde oldukça etkili ve tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

Sayfayı Paylaş