bende kilo almak istiyorum!

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve Organik tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Organik

Organik Yeni Üye www.pembeoje.com

neden bilmiyorum ama çok zayıfım düzenli yemek yiyemiyorum. hele ekmek neredeyse hiç yemiyorum. 2 buçuk ay önce evlendim, vajinusmusla uğraşıyorum, 8 ay önce işsiz kaldım eşimden ve arkadaşlarımdan başka kimseye söyleyemedim /düğün arifesindeydik milletin sorularına maruz kalmamak için bi de işsiz kalanlar bi anda bilir bi utanma durumu oluştu bende işsizlikten dolayı sanki benim suçummuş gibi/ ve bu işsizlik inanılmaz sarstı beni, muhabirlik yapıyodum meslekle ilgili bi şey görsem duysam gözlerim doluyo boğazıma bi yumru oturuyo bi sürü şey işte.. ne iş yapıyorsun sorusu soracak diye kimseye de gitmek gelmek görüşmek istemiyorum. köşe yazarlığı yapıyordum bi sitede oraya da yazmıyorum blog yazmayı da bıraktım . sadece üniversite sınavına odaklandım başka bi meslek için. tabi eşim memur kv nin benim için belli başlı bi işimi var bilmem ne şeklindeki konuşmaları da yıprattı beni. işsiz kaldığımı duysa kim bilir neler der.

kv, iş, vajınusmus derken psikolojik olarak çöktüm. ondan öncede çok kilolu değildim 52 kiloydum ama şu an 47 de düştüm. 1.61 boyundayım. hiç bi elbise durmuyor herkes aman senin hiç canın kalmamış yüzün çökmüş her gören gördüğü anda gene mi kilo verdin bilmem ne... artık kimse kilomu konuşmasın nolur bende kilo alayım yaa !

Sayfayı Paylaş