bebeğimin kakası fışkırır tarzda,gürültülü ve çok sulu..Yardım!!

Konusu 'Doğum ve Sonrası' forumundadır ve SonKraLice tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. SonKraLice

SonKraLice Saygın Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar,
    Bebeğim bugun 15 gunluk oldu.Yaklaşık 4 gundur kakasının tarzı değişti.Çok tazikli,fışkırır tarzda yapıyor.Bazen altını değiştirirken yapıyor ve ben bezi tuttuğumda sadece su gibi geldiğini görüyorum.Bazende bu su köpük köpük geliyor.
    Bunu yaşayan varmı aranızda.Rengi şu an sarı ama dun bezindeki yeşilimsiydi.Sıvı kaybetmesinden korkuyorum,zaten cok zayıf,düşük kilolu doğdu..çok sık acıkır oldu,sürekli meme istiyor birde bu ara..

2. odtüden

odtüden Yeni Üye www.pembeoje.com

kızım da yaşadım ben. bazen bu şekilde olabiliyor ilk zamanlardaki kakaları ancak 2-3 gün sürerse mutlaka doktora götür derim ben..

3. TRByn

TRByn Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

benim oglumdada oldu su gibi tanzikli cok gurtulu yapiyordu yesildi bide karnini usuttugu icin olmusdu. bebeginin karnini sicak tutmaya calis kucagindayken elini karnina koy bez isit atletinin ustune koy cok sicak olmasin ayklarina su tulugu koy yakmayacak sekilde. bir haftada gecmezse dr gotur. gecmis olsun ha bu arada sik emzir sakin birakma. canim bide kendinde soguk seyler yiyip icme.

4. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

biz ercefyrıl bbebek şurubunu kullanmıştık yardım etti
    şimdi bebeğiniz nasıl,düzeldi mı,geçmiş olsun

5. Blkdsnhklsn

Blkdsnhklsn Yeni Üye www.pembeoje.com

Büyük ihtimal bebeğiniz gazlı bu nedenle oluyor korkulacak bir durum yok

Sayfayı Paylaş