Bebeğim ve ben.

Konusu 'Bebek Sağlığı' forumundadır ve Açelya tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Açelya

Açelya Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Anne olmak bebeğinizi kucağınıza aldığınız zamanki duyguları bir tarifi olamaz o an ki tek düşünceniz onu sağlıklı besleyip büyüte bilmek sizden başkası almasın dokunmasın ya bebeğim bir zarar görürse korkusu ve endişesi. Tamamen Annelik iç güdüsü bebeğim sağlıklı olsun yeter.

Duygu ve Mehtap bunu beğendi.
  2. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

sağlık herşeyin başı tabi, annelik iç güdüsü ile kıskançlık yapmayın ama, psikolojik olarak sorun yaşayabilirsiniz.

Duygu bunu beğendi.
  3. Hadise

Hadise Profesyonel Üye www.pembeoje.com

İlk çocuğunu kucağına alan hemen hemen her anne bu şekilde davranışlar göstere biliyor. tamamen annelik iç güdüsü.

4. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evliyim ama bebeğim yok henüz tabi her anne için bebeği en kıymetli varlığı olmalı.

5. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Yeni doğmuş bir bebek için en güvenli yer anne kucağı bu yüzden anneler ilk aylarda bebeklerini kimseye vermek istemezler bunu kimse yadırgamamalı bence.

Duygu bunu beğendi.
  6. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kadınlık ve annelik iç güdüsel olarak tamamen kendini bebeğine adaması ve koruma çabası.

7. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Kıskanma ve sahiplenme duygusu kadınların genlerinde var bir annenin bebeğini sahiplenmesi normal.

8. jasmin38

jasmin38 Yeni Üye www.pembeoje.com

Her anne az yada çok bebeğini çevresindeki insanlardan kıskanır bu bazen bebeğin babası bile olabilir

lale bunu beğendi.
  9. Ravza

Ravza Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben bu konuda çok rahattım hiç uyumazdı bu nedenle kucaktan kucağa gezerek büyüdü benim oğlum çok yoruluyordum yardım etmeleride iyi oluyordu.

10. Verda

Verda Yeni Üye www.pembeoje.com

Annelik ve koruma kollama iç güdüsü her annede olan hisler.

Sayfayı Paylaş