Babyliss C1100E Curl Secret Tam Otomatik İyonik Saç Maşası Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Pembe tarafından 18 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kızlar Babyliss C1100E Curl Secret Tam Otomatik İyonik Saç Maşası kullananlar ürün hakkında fikir verebilir mi? Hızlı şekilde saç buklesi yapma özelliği falan varmış herhalde, Babyliss C1100E Curl Secret Tam Otomatik İyonik Saç Maşası kullanıcı yorumlarını alalım lütfen

2. Nil

Nil Yeni Üye www.pembeoje.com

Saçlar 10 dakikada bukle bukle oluyor satın alacaksan en iyisi bu diyebilirim. Zaten yeni çıktı Babyliss C1100E Curl Secret herkes merak ediyor ürünü aşağıdaki videoyu izlemen yeterli fikir edinmek için

3. inna

inna Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben ve arkadaşım bu ürünü aldık. Benim saçlarım kısa arkadaşımın saçları ise uzun. İkimizde inanılmaz memnunuz. Bir kaç kullanımdan sonra eliniz alışıyor ve çok daha kolay kullanabiliyorsunuz. Buklesi için 3 ayarı var 8,10,12 cm olarak. Ona göre dalga boyutu değişiyor.

Pratik ve hızlı şekilde bukle istiyorsanız alın derim

4. Pofuduk

Pofuduk Yeni Üye www.pembeoje.com

şu videodaki kadınların saçı ne güzel oldu ya baksanıza

buradaki kızın saç rengi çok hoşuma gitti ayrıca :)

Bu ay sonu mutlaka bu üründen almam lazım, düz saçlarım var biraz bukleli dolaşmak benimde hakkım :)

Babyliss C1100E Curl Secret Tam Otomatik İyonik Saç Maşası iyiki varsın :D

5. Emel

Emel Yeni Üye www.pembeoje.com

Güzel ve kullanışlı bir ürün.

6. Seher

Seher Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben kullanamadım ama makina güzel benim el becerim yok sanırım arkadaşım tepe tepe kullanıyor.:p

7. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Gayet güzel bir saç maşası fiyatıda çok yüksek değil kullanımıda çok kolay kredi kartına 8 ay taksitle almıştım ben memnunum.

8. Benan

Benan Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir bayan için son dakika kurtarıcısı gibi bir şey ısrarla tavsiye ediyorum harika bir ürün.

9. Azra zara

Azra zara Yeni Üye www.pembeoje.com

Kullanımı çok keyifli ;);)

10. Almila

Almila Yeni Üye www.pembeoje.com

Kardeşim elinden düşürmüyor her dışarı çıkmadan önce sadece 10 dk ayırıyor ama süper oluyor.

Sayfayı Paylaş