babamın tepkisinden korkuyorum beni istemeye geliceklerini nasıl soyleyebilirim?

Konusu 'Evlilik Öncesi' forumundadır ve Sarısaçlım tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

sizin tecrubelerinize güveniyorum yardım edın daha erken ama simdi ben 20 yaşındayım ve aşkım polis dogu gorevi için sivasa gidicek bu son 2 ayımız çok üzgünüm: konuştuk anlaştık gidecek ve düzenini nerde görev yapacağını ve bi miktar para biriktirip takım elbisesini alıp 6 ay kadar süre sonra tanışma isteme faslı olucak anneme ilk dediğimde erkende bilmem ne de tepki verdi babam kim bilir nasıl tepki verecek ben bu durumu aileme nasıl alıştırabilirim ve beni verirler mi bilmiyorum ?? ya yardım edin nasıl alışırlar aşkımla hep yanında olmak istiyorum gitmek istiyorum onunla of zaten nasıl gönderecem bilmiyorum komaya girerim heraldesenağlama ailesi düzgün ama aramızda farklar var ben İstanbul'da doğup büyümüşüm babamın mesleği iyi falan filan maddi olarak fark var beni en cok düşündüren bu. o yazgattta doğmuş ama oyle dusundugunuz gıbı tarzı olan bırı degıl sizce olurmu?? 2 sorumada yardımlarınızı bekliyorum Çok üzgünüm çok

2. Hadise

Hadise Profesyonel Üye www.pembeoje.com

babalar sorun oluşturur anneler çözüm boşver eser gürler sonra durulur herşey mükemmel olsa bile baban gene bir sorun bulurdu emin ol.

3. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Sorun olsun diye sorun çıkarmaz babalar kızı elinden kayıp gidiyor ve hiç birşey yapamıyor olmanın üstü kapalı öfkesini çıkarmaktır.

4. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Canım öncelikle 20 yaşında evlenmeye hazır mısın? Bunu sorgula bence.

5. Gamzemm

Kaç yaşında evlenmeli bir genç kız 2o yaş erken bir yaşmı.

6. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bence erken. Zaten üniversite bitimi vs işe girmek derken yaş en az 24 oluyor.

7. Gamzemm

Haklısın mantıklı.

8. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

babanla güzelce konuşmaya çalış. Ben de yuva kurmak istiyorum diye. Güvendiğim biri var,beni hiç bir zaman zor durumda bırakmaz gibi şeyleri konuş. Ki İnşallah zaten öyle olacak. Ama bence de 20 biraz erken

Sayfayı Paylaş