arkadaşlık için tehdit

Konusu 'Avukata Sor' forumundadır ve tuncergsm tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. tuncergsm

tuncergsm Yeni Üye www.pembeoje.com

mrhb. eşimin telefon dökümlerini bir şüphe üzerine kullanmakta olduğu hat benim adıma olduğu için çıkarttım.dikkatimi çeken ve sürekli bu numara ile mesajlaşmış görüşmüş olduğunu farkettim,görüşmüş olduğu kişi aynı zamanda benim de arkadaşım idi,hiç öfke yapmadan eşimi karşıma alıp konuştum,ne demek oluyor bu kişi ile sürekli görüşmüş olman dedim,eşimin cevabı:aile dostumuz olduğu için görüştüm dedi eve siparişleri o getiriyordu dedi bana arkadaşlık teklif etti kabul etmedim dedi ben o gözle bakmadığımı söyledim kendisine,sana söylemeyede çekindim dedi,bana arkadaşlık teklif etmeden önce kendisinden ikiyüz elli türk lirası borç almıştım parayı memlekette iken bana havale çıkartmıştı dedi ben o parayı kendisine geri ödedim,ama parayı bana gönderdiğine dair elinde dekont olduğunu bunu sana göstereceğini ve kendisi ile ilişki yaşadığımı söyliyeceğini diye beni tehdit etti.korkumdan mesajlarına cevap vermek zorunda kaldım,defalarca beni sevdiğini kocandan ayrıl çocuklarınada sanada bakacam dedi.gün geçtikçe herşey dahada karıştı cevap vermediğimde tehdit ediyordu silahı alıp geliyorum,tv izliyorsun,yatak odasına geçtin,ışık yandı söndü,devamlı bu tip mesajlar atıyordu sanki evin içini görüyormuş gibi korkutuyordu beni,yatak odasını merak ettiğini gelmek istediğini bıktım usandım bundan artık senden de korkuyordum,diye savundu eşim kendisini.
    benim şüphem eşimin son zamanlarda psikolojisinin bozulması devamlı uyuması yataktan çıkmaması çocuklar ile ilgilenmemesi buna benzer şeylerdi.
    şimdi bu üçüncü kişiyi namus belası erkelik yapıp öldürsem sonuç cezaevi çocuklar dahada rezil olacak,eşimi boşayıp baba evine göndermek dahada kötü intihar edebilir sebebi olurum,
    üşçüncü kişiye elimizdeki mevcut deliller üzerine hem maddi hem manevi tazminat davası açıp,ceza alması içinde t.c.k kanunlarına gerekli dilekçeler ile ya da bir avukat aracılığı ile dava mı açalım....teşekür ederim...

Sayfayı Paylaş