Ameliyatsız Bölgesel İncelme mümkünmü.

Konusu 'Bölgesel Zayıflama' forumundadır ve Yasemin tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Yasemin

Yasemin Yeni Üye www.pembeoje.com

Merhabalar ben yasemin 1 70 boyunda 60 kilo ağırlığında bir bayanım kilomun fazla olduğunu düşünmüyorum kendimi çok zayıfta sevmiyorum benim sorunum bölgesel kilolarım basen bölgem ve kollarımın omuzla dirsek arası çok kalın yani kilolu gözüküyor diyet yapmamın bir faydası olmuyor ameliyatsız bölgesel incelme mümkün mü ve benim kol ve basenlerime uygulanabilirmi.

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Bölgesel incelme ve sıkılaşma için ideal ölçüler tarif etmişsiniz. Öncelikle bakmak gerek. Yağ fazlalığı var ise bölgesel inceltme yapılır. Bunun için de ilk tercih aqualyx veya spashape olur. Yo eğer yağ dokusu yok ise doku gevşek ise o zaman da fokuslu ultrason ile sıkılaştırma düşünürüz. Öncelikle net olarak durumun tespiti yapılarak işe başlamak gerek

3. Adriana

Adriana Yeni Üye www.pembeoje.com

Ameliyatsız bölgesel sıkılaşma tam benim ihtiyaç duyduğum bir konu bunun mümkün olduğunu bilmiyordum.

4. DR. Mehmet Akgün

O halde buyurun gelin tecrübe edin.

5. Yasemin

Yasemin Yeni Üye www.pembeoje.com

Mehmet bey size gelmek isterdim ama sanırım farklı şehirlerdeyiz ama olsun deneyimlerinizden faydalanmak güzel tavsilerinizi dikkate alarak bir yol izlemeyi düşünüyorum ilgi ve yorumunuz için teşekkürler.

6. DR. Mehmet Akgün

Rica ederim. Yardımcı olabildi isem ne mutlu.

Sayfayı Paylaş