Aldığım parfüm sahte mi lütfen yardım

Konusu 'Parfümler' forumundadır ve Delikızım tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Delikızım

Delikızım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar bi siteden parfüm aldım %100 orjinal, defolu ürün olduğu (görünürde bir defosu yok) yazıyordu. Parfüm geldi ancak şişesi çok tuhaf. Bende tester ı vardı, onun şişesiyle ikisini karşılaştırdığımda;

-Renk farkı var, yeni gelen parfü şişesi çok açık renkte.

-Markası yazan yazı daha koyu punto ve yazı tipi aynı değil

-Markası yazan yer tester da kabartma yazı, diğeri daha düz

-Tester ın şişesinin çoğu yeri kendi rengiyle kaplıyken yeni gelen şişenin renksiz olduğu farklı yerler mevcut.

-Şişe kapağı ebatları farklı yeni geleninki daha küçük.

Kokudan asla anlaşılmıyor, zaten bu konuda hiçbir bilgim yok ben anlayamam sadece şişeye bakarak yorum yapıyorum. Bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen iade ediyim mi... Teşekkürler.

2. jüjü

jüjü Yeni Üye www.pembeoje.com

Sahte parfümler var piyasada dikkat etmek lazım.

3. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Güvenilir sitelerden parfüm almak her zaman iyidir. Bazı siteler çok ucuza Satıyor hiç Güvenilir değil. Orjinal alınamıyorsa da sağlam açık parfüm satan yeri tercih etmek lazım.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

4. jüjü

Aynen haklısınız.

5. recaikoz

Eğer tester ürün alıyorsanız. Kokusunu mutlaka test ediniz. Tester parfümlerin diğerlerinden tek farkı ya kutusu olmaz yada Kapağı olmaz. Üzerlerinde " tester" yazar.

Ben bir erkek olarak çok parfüm araştırdım. Diğer birçok insanlar gibi. Bazı bayan parfümlerini de kullandım ve kullanıyorum. Erkek parfümü kullanan kadınlar da var. Bence koku kokudur kadını erkeği olmaz hepsi unisex benim gözümde.. Sadece bayanlarla özdeşmiş kokular Hariç mesala bellisima

6. jüjü

Gerçek kadın parfümü her bayanda mutlaka bulunmalı.

7. recaikoz

Evet, bu. fena halde klasik olsa da sanki kadın kokusu. Pişti olma ihtimaliniz çok yüksek.

Last edited: 1 Haziran 2015
  8. jüjü

Ben yıllardır kullanıyorum ama bir erkekle aynı parfümü kullanıyor olacağımı hiç düşünmedim bilseydim eşimle ortak kullanırdık:rolleyes::rolleyes::D:D

9. recaikoz

Ben bellissima kullanmıyorum. Bir başka Kadınla Pişti olma ihtimali yüksek dedim aslında.

Sayfayı Paylaş