Adet geciktirici hap

Konusu 'Kadın Hastalıkları / Jinekoloji' forumundadır ve PeluŞ tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. PeluŞ

PeluŞ Profesyonel Üye www.pembeoje.com

merhaba kızlar benim bilgi almak istediğim konu adet geciktirici hap. bu tür hormanal ilaçları hiç kullanmadm 23 yaşındayım ve 1haftalık tatilimin ortasnda ne yazıkki hastalanıorum edindiğim. bilgilere göre ilacı kullandıktan sonraki ilk üç ay düzensizlkler ve sancılar olabiliyor bunlara katlanabilirim ama bir arkadaşım ilacı kullandığı halde tatilin ortasnda eskisindende fazla bir kanamayla karşılaşp yatak yorgan yattı eczacı 2deil de 3 gün öncesinden içmesi gerekiyordu ilacı dedi ama tam 3gün öncesi olmalı dedi bnde hesaplayamazsak 4gün olablr mi die pazarlık ettim =D o da fazla kullanmın zararları olduğu için ben 3gün dedm ama garantiye al 4 olsun dedi of of kafam çok karşık acaba sadece güneşlensem mi yalnızca o tarihlerde tatile gitme imkanım var ilk 3 günden sonra başlıyor hastalığım

Yönetici tarafından düzenlendi: 5 Ocak 2015
  2. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Geciktirici değil de erken başlatıp erken bitirebilirsiniz. Bol bol askorbin asiti içmeniz gerekiyor. Günlük 2-3 gr kadar. Bir de bol bol limonlu su içmeniz gerekir. Adetiniz daha sıvı olup daha erken biter

3. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bence 3 günlük tatil için sağlığını riske atma adet sancısı ve düzensizlik dönemi yaşamaktansa güneşin tadını çıkar derim ben.

4. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Fazla kullanılırsa belki bir zararı olabilir ama senede 3 veya 4 kez kullanmanın bir sakıncası yok.

5. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Geçen sene yazın bende 1 defa kullandım deniz ve kumu bir arada görünce uzak durma riskini göze alamadım.

Sayfayı Paylaş