Açılışlarda maskot kiralama

Konusu 'Organizasyon Firmaları' forumundadır ve Victoria tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Eğlence sektöründe adını sıkça duyuran organizasyon şirketleri sayesinde yurt içinde yapılan açılışların renkli ve ses getirebilecek cinsten olması için üretici firmalar oldukça çaba harcıyorlar.

Günümüzde büyük market açılışlarının halka iyi duyurulması ve akılda kalıcı şekilde başlanması için firmalar önce broşürlerini bastırıp daha sonra maskotlar ve palyaçolarla açılışa özel kampanyalarını duyurmak için bildirimlerini dağıtırlar. Böyle olduğunda hem insanları güldürür hem de dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarırlar ve karşı tarafa işlerinde başarılı oldukları imajını verirler. Bu sayede iş bulamayan insanlara da kazanç kapısı çıkmış olur. İnsanları kılıktan kılığa girerek eğlendiren insanların normal yaşamdaki fiziksel özellikleri ve yüzleri bilinmediği için, hem gizemli hem de özellikle harçlık çıkarmak için özellikle öğrenciler için güzel bir fırsat olmuş olur.

Hem üreticiyi hem tüketiciyi fazlasıyla memnun eden bu sektör, tabi ileri zamanlarda talebin artmasıyla yeni fikirler ortaya atıp uygulamaya geçireceklerdir. Başkent i bu sektörün öncüsü olarak gösterebiliriz. Organizasyon şirketleri ile gerek şişme oyun parkları, gerek maskot kiralama açısından çok başarılı görünüyor.

2. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Maskotlar çok eğlenceli, çocukların sünnet düğünlerinde ve mağaza açılışlarında falan hep görüyoruz

3. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Çok şirinler bazen bazı çocuklar hem korkuyor hemde dokunmak istemiyormu çok komik oluyor.

4. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir defasında bende korkmuştum ben şişirmişler hareket edemez diye düşünürken bir anda üstüme geldi meyer içinde insan varmış havayla birlikte açılışa gittim rezil oldum.

Sayfayı Paylaş