2015 ilkbahar yaz modası.

Konusu 'Moda Haberleri' forumundadır ve Ahu@ tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

2015 İlkbahar Yaz Moda trendleri

2015 İlkbahar yaz modası podyumlarda kendini göstermeye başladı! İtiraf etmeliyim ki,moda haftalarındaki izlenimlerim beni de oldukça şaşırttı!

Şaşkınlığımın en büyük nedeni ise;2015 ilkbahar yaz modasının,bu yılın trendlerinden oldukça farklılık göstermesi.Monokrom ve kubik tasarımlar hariç,2015 ilkbahar yaz modası,2014 ilkbahar yaz modasından hem renk hem de desen olarak,farklı çizgi ve tasarımlara sahip.

Önce,2015 modasında trend olmasına kesin gözüyle bakılan renklere bir göz atalım,ardından desen ve tasarımları inceleyelim;

2015 İlkbahar-Yaz Modasında trend olacak renkler

Marsala

Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2015 yılının rengi olarak seçilen marsala abiyeler başta olmak üzere tüm kıyafetlerde ,çanta ve aksesuarlarda fırtına gibi esecek!

Aqua Mavi

Turkuaza yakın olan bu rengi,2015 ilkbahar yaz sokak modasında sıkça göreceğiz

Greyfurt

Milano Moda haftasında öne çıkan ve önde gelen tüm tasarımcıların kullandığı bu yeni renk,tek parça minilerden,montlara kadar tüm kıyafetlerde sıklıkla karşımıza çıkacak.

Pastel sarı

Uzun zamandır moda akımlarında kendine yer bulamayan pastel sarı,2015 ilk bahar yaz modasında oldukça iddialı geliyor!Özellikle ofis modasında öne çıkacağına kesin gözüyle bakıyorum.

Pas rengi(Rust)

Bu özel renk için söylenecek çok şey var aslında..Kırmızı,turuncu ve kahverenginin eşsiz uyumu ile ortaya çıkan pas rengi,kadına en yakıştırdığım renklerin başında geliyor.Eğer siz de benim gibi bu çöl kumu rengine aşıksanız,2015 sizin yılınız olacak!Tiril tiril elbiseler,bol kesim tek parçalar,transparanlar ve neler neler...2015 plaj modasında pas rengi,mayo ve bikinilerde de trend olacak.

Elektrik mavisi

Kadın modasında haklı bir saygınlık edinen elektrik mavisi 2015 ilkbahar yazında da bu saygınlığını koruyacak.

Şişe yeşili

Haki yeşilin koyu ve parlak tonu olan şişe yeşili rengi,sanırım çoğumuzun gardrobunda yoktu...2015 ilkbahar yaz modasında trend setter olmak istiyorsanız,şişe yeşili rengi birkaç parça almanızda yarar var

2015 yazında bayanları bekleyen canlı renkler şık modeller.

2. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

2015 yılı ilkbahar yaz renklerine bayıldım hepsi çok güzel ve harika.:)

3. Kitap kurdu

Kitap kurdu Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Bu yaz hareketli ve canlı geçecek anlaşılan renkler harika.

4. Pofuduk

Pofuduk Yeni Üye www.pembeoje.com

çok hoşuma giden bir tane var benzerini araştırayım belki bulup alırım :)

5. berilay

berilay Yeni Üye www.pembeoje.com

Renkler çok canlı ve çok hoşlar.

6. Ada

Ada Yeni Üye www.pembeoje.com

Pas rengine bayıldım kemerli elbise tam benlik :)

7. Modacanavarı

Modacanavarı Yeni Üye www.pembeoje.com

Şişe yeşili ve elektrik mavisine bayıldımmm :D hangisi daya iyi sizce karar veremiyorum ??

8. Figen

Figen Yeni Üye www.pembeoje.com

Bence elektirik mavisi bir harika canlı renkleri çok seviyorum.

9. Modacanavarı

Modacanavarı Yeni Üye www.pembeoje.com

Bu Qute iyiymiş aslında baya kullanmaya başladım :D insanlarını hangisinde daha iyi duracağımızı önceden bilmek hoş açıkçası, üstelik ünlü markalar bile kullanıyor çok memnun kaldım :D:D

10. cnsfyz

cnsfyz Yeni Üye www.pembeoje.com

hepsi birbirinden güzelll :)

Sayfayı Paylaş