1 Ayda 4 kg Test Edildi Onaylandı.

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve Chery tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Chery

Chery Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

kızlar öncelikle hiçbirimiz öyle aman aman 1 ayda 7-8-9-10 kg alalım diye uğraşmayalım olmuyo hem sağlıklı bir şekilde hemde eziyetsiz kilo aldığım tarifi veriyorum çok basit belki duymuşsunuzdur bi kaç konuda yazmıştım bunu;
    akşamları yatmadan tok karna
    ** 2 kase büyüklüğündeki bi kaba sıcak süt (elinizi ne yaksın ne yakmasın o arada sıcaklık)
    ** İçine 15-20 adet bebe bisküvisi koyup eritin mama yapın
    ** 1 tatlı kaşığı da pekmez yada balla tadlandırın
    ****Ben bunu tam 3 ay aralıksız her akşam yaptım babam eve 12'li paketlerde süt aldı 5 kg lik hero baby biküsvileri bittikçe aldık hiç ara vermeden yaptım bunu ayda 4 kg 3 ayda ortalama 10-12 kg
    45 kg den asla bir gram yukarı çıkamayan ben adıma safinaz koyanları kapak ettim ve şuan tam tamına 56kg'yim boyum 1,68 düşünün iişte bu sayede çevremde ben gibi olan 3 arkadaşıma kilo aldırdım.
    Ama bunu kesinlikle aralıksız ve tok karna yapacaksınız yatmadan önce yiyip yatacaksınız.

2. Ayçiçek

Ayçiçek Yeni Üye www.pembeoje.com

Yeme sorunu olanlar için zor bir liste

3. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Valla bence bir ilaç var. TADI kötü diyorlar ama. Alt kat komşumda Göbek falan kalmadı. Haftalık 4-5 kg veriyor. Bende iki gün kullandım. Tok tutuyor ama dinçlik veriyor. Sabah enerjik uyanıyorsunuz. Yemek yeme Gereği duymuyorsunuz biraz da yemiyorsunuz özellikle akşam yemeği. Bol bol su içiyorsunuz işlem tamam. Yaza deniz sizi bekliyor. Gelsin bikini gitsin mayo :)

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

4. Merve merviş

Merve merviş Yeni Üye www.pembeoje.com

İlaçla sağlıklı zayıflamak söz konusu dahi olamaz önemli olan sağlıklı zayıflamak.

5. Seher

Seher Yeni Üye www.pembeoje.com

Sanırım bir dikkat sorunumuz var arkadaşlar konumuz kilo alma yöntemleri ve başlık 1 ayda 4 kilo nasıl alınır liste kilo almak için uygulanan bir liste.:rolleyes::rolleyes::D

6. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ya belki kilo vermek isteyen de olabilir. Araya sıkıştıralım dedim

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

7. şilay

şilay Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim bana özel bir listem var ki:p

Sayfayı Paylaş