1 ayda 4.5 kilo verdim ve hiç zorlanmadım

Konusu 'Diyet Deneyimleri ve Başarı Hikayeleri' forumundadır ve laleler tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. laleler

laleler Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

arkadaşlar bundan 2 ay önce kendimce bir karar aldım yaz falan geliyo diye kendimi kasmadan bir liste yaptım kendime planlamadan olmuyo hergün sabah kalkar kalkmaz 2 bardak su içtim sonra kepek ekmek biraz zeytin biraz peynir domates salata hatta limonlu maydonuzlu bir kahvaltı çayım açık ve tek şeker ( önceden şerbet gibi içerdim ve beyaz ekmek yerdim) öğlene kadar meyve bir elma yada bi avuç a yakın nohut oda olmassa yeşil çay hergün 2 bardak mutlaka içtim öğlen balık tavuk haşlama yada sebze yemeği yedim yanında yarım dilim kepek ekmek arada acıkırsam meyve yine akşamda hiç ekmek yemiyordum sadece çorba ve salata birde ayran çok içtim kısacası beyaz ekmeği kesip günde 2 dilimi geçmeyen kepek ekmek yedim.haftada 2 yada 3 gün deniz kenarında 1 saat normal tempoda yürüdüm ve gün aşırı duş aldım buda önemli haftada birgünde tatlımı yedim yada dondurmamı yedim başım falanda ağrımadı aç kalmadım hele o nohut mide suyunu çekip insanı tok tutuyor birde çok su içince miden şişiyor asla aç kalarak zayıflayamayız yada aynen iki katı geri alırız ben öyle alıştım ki bu tarz beslenmeye eskisi gibi hantal değilim midem kuş gibi umarım bi nebze yardımcı olmuşumdur.

2. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Azmin zaferi tebrik ediyorum ne güzel kararlı olmak önemli

3. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

birçok doktor bunu diyor-hastalıklar vücütte değil kafadadır.Yani kendimizi nasıl programlasak,nasıl motive etsek,nasıl ayarlasak böyle olur.Tebrikler!!!

4. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bence en etkili diyet diyetisyene giderek onun konturolünde sağlıklı yapmak daha etkili olduğunu düşünüyorum.

5. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kızlar en çok başarı gösteren diyet az yemek az uyumak ve düzenli spor fiziğinize önem veriyorsanız nasıl göründüğünüzü önemsiyorsanız bazı ihtiyaçlarınızdan fedakarlıklar yapmak zorundasınız.

6. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bayanlar kıskanmasın büyük başarı.;):D tebrikler.

7. aynura

aynura Yeni Üye www.pembeoje.com

kutlarım seni kız bi ben beeremedim heralde diyet yaparak kilo vermeyi

8. Eylül

Eylül Yeni Üye www.pembeoje.com

Tebrikler kadın isterse yapar azmin zaferi.

9. Gökçe88

Gökçe88 Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir ayda 4.5 kilo vermek ve hiç zorlanmamak mükemmel.

10. Biricik

Biricik Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir ayda 4.5 kilo çok değil ama zorlanmaman güzel teprikler :)

Sayfayı Paylaş