Dudak, Yanak ve Burun Dolgusu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Konusu 'Estetik Dolgu Uygulamaları' forumundadır ve DR. Mehmet Akgün tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Pery

Pery Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Mehmet hocam benim dudaklar için yaz başlarken yeniden yanınıza gelmeyi düşünüyorum, iki işlem arasında ne kadar süre geçmesi gerekir ?

Yeliz ve DR. Mehmet Akgün bunu beğendi.
  2. Balıkburcu

Balıkburcu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

resimlerinizi eklemeseniz inanmazdım, doktor bey işinde çok iyiymiş

DR. Mehmet Akgün bunu beğendi.
  3. Chery

Chery Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

bende üst dudağımı biraz dolgunlaştırmak istiyorum, karaman da yaşıyorum. doktor bey hafta sonu çalışıyormu acaba, tatil günümde gelmek isterim

4. Pervin ASLANLI

Pervin ASLANLI Profesyonel Üye www.pembeoje.com

doktor beyin yorumlarını okuyunca bende kendisinin yaptığı dudaklarımın resmi paylaşayım istedim.

DR. Mehmet Akgün bunu beğendi.
  5. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Yeliz bunu beğendi.
  6. DR. Mehmet Akgün

Dolgunun üzerinden herhangi bir süre geçmesine gerek yoktur. Siz ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman gelebilirsiniz. Botoks gibi belli bir süre geçsin de öyle yapalım denmesine gerek yok. Dudağınıza dolgu yaptırdınız, gözünüze az geldi diyelim. Bir hafta veya 15 gün sonra veya canınız ne zaman isterse 2. dolguyu yaptırabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize bağlı bir olay.

7. DR. Mehmet Akgün

Çok teşekkür ediyorum. Hastalarımdan iltifat almaya alışığım ancak tanımayan kişilerin de takdirini kazanmak apayrı bir mutluluk.

Yeliz bunu beğendi.
  8. DR. Mehmet Akgün

Cumartesi günleri çalışıyoruz. Zaten 3-5 dakikalık bir işlem. Gelirseniz Karaman'a daha dolgun dudaklar ile dönmüş olursunuz.

9. Nil

Nil Yeni Üye www.pembeoje.com

2 gün önce yaptırdığım dudaklarım nasıl kızlar

Doktor beye çok teşekkürler

10. Hadise

Hadise Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Dudak dolgunuz çok iyi olmuş dolgu süresi ne kadar kalıcı oluyor onun hakkında bilgi verdimi size mehmet bey kalıcılık varmı acaba bende yaptırmak istiyorum birde nekadar ücret ödediniz acaba bilgi verebilirmisiniz

Sayfayı Paylaş