Dudak dolgusu nasıl yapılır ?

Konusu 'Dudak Dolgusu' forumundadır ve Victoria tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Dudak dolgusu yapılırken hangi kimyasallar kullanılıyor ve kalıcılığı ne kadar sürüyor ?

Bilgi verirseniz çok sevinirim

Yeliz bunu beğendi.
  2. Eylül35

Eylül35 Yeni Üye www.pembeoje.com

Bunu bende merak ediyorum

Yeliz bunu beğendi.
  3. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Dudak dolgusu yapılır iken ben hyaluronik asit içeren hazır dolgu maddesi kullanmayı tercih ediyorum. Bu maddeye kimyasal demek doğru olmaz. Hyaluronik asit zaten kendi dokumuzda mevcut. dokumuzun canlılığını, elastikiyetini o maddeye borçluyuz. Dudağa uygulanabilecek çok farklı dolgular mevcut ancak hiç sorun yaratmayacak hyaluronik asit bazlı dolgulardan en uzun süre kalan dolgu maksimum 1 yıl kalır. Daha uzun süre kalması için dolgular içine başka maddeler katıldığında bu süre uzar ancak ilerde yaratabileceği riskler hesaba katılarak uzak durulmasını öneririm.
    Konu geniş aslında. Başka sorunuz olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.
    Dr Mehmet Akgün
    0505 443 52 52
    drmehmetakgun@yahoo.com

Victoria ve Yeliz bunu beğendi.
  4. Eylül35

Eylül35 Yeni Üye www.pembeoje.com

Hiç bir yan etkisi yokmu hyaluronik asit kullanmanın, isminde asit geçince insan kuşku duyuyor fakat vücudumuzda doğal olarak varolduğunu söylüyorsunuz zaten aslında korkacak birşey yokmuş. teşekkürler

5. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Limonda da sitrik asit var, en popüler vitamin olan C vitamini de aslında askorbik asit. Kelimeden korkmayın. Hyaluronik asit zaten bizim derimizin en temel maddelerinden birisidir. Korkulacak birşey yok. Sadece iyi bir markanın uygun dolgusu seçilsin ve deneyimli bir hekim tarafından uygulansın yeter.

Yeliz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş